strona internetowa.

strona firmowa | wizytówka | portfolio | blog | landing page | portale rezerwacyjne | restauracje | serwis informacyjny

 

Posiadanie profesjonalnej, łatwej w nawigacji strony internetowej jest koniecznością dla większości firm. To jak prezentujesz się w internecie ma ogromny wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. W rzeczywistości od 70 do 80% kupujących przed podjęciem decyzji zakupowej analizuje firmę w internecie – czyta opinie, FAQ i przegląda zdjęcia na stronie.

Strona internetowa powinna nie tylko dobrze wyglądać, ale zapewniać komfort i szybkość użytkowania na każdym urządzeniu, oraz być dobrze zoptymalizowana pod wyszukiwarki. Wszelkie działania marketingowe w sieci są połączone z witryną internetową i często właśnie na niej mają swój finał. W Gravity OFF tworzymy strony internetowe, które zapewniają płynną interakcje i realizują cele biznesowe przedsiębiorców.

nasze usługi.

W projektowaniu naszych stron nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i śledzimy trendy, aby nasze wspólne dzieło było dostosowane do aktualnych wymagań rynku. 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na bezpośredni kontakt i zaangażowanie.  podczas całego procesu.  

Personalizowany design

Każda nasza strona jest indywidualnym projektem, który stworzymy wspólnie, aby jak najlepiej oddać charakter firmy.

Użyteczność

Czasem kreatywny design musi ustąpić pola użyteczności. To właśnie użyteczność sprawia, że odwiedzający z łatwością odnajdują interesujące ich treści i spędzają więcej czasu na Twojej stronie internetowej.

Dostosowanie pod SEO

Prawidłowa optymalizacja strony pod wyszukiwarki jest niezwykle istotna. Dla wielu firm, głównym źródłem ruchu są właśnie bezpłatne wyniki wyszukiwań w Google. O ile na SEO składa się wiele czynników, to u podstaw leży przygotowanie witryny pod kątem technicznym. 

Pełna responsywność

Responsywność oznacza, że Twoja strona będzie dopasowywać się do rozmiaru ekranu, z którego korzysta użytkownik. Ciągle rosnący odsetek użytkowników mobilnych sprawia, że jest to jeden z priorytetów przy projektowaniu witryn. 

Szybkość

Każda dodatkowa sekunda sprawia, że większa liczba użytkowników rezygnuję z dalszego przeglądania witryny. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, by zminimalizować czas ładowania strony.

Bezpieczeństwo

Temat bezpieczeństwa wymaga wdrożenie odpowiednich rozwiązań technicznych, jak i dbanie o ich aktualizację. W ramach naszych działań, po zrealizowaniu projektu strony, zajmujemy się jej administracją i dbamy o jej prawidłowe zabezpieczenie. 

ostatnie projekty.

skontaktuj się z nami.