social media ads.

Facebook | Instagram

 

Zasięg bezpłatnych postów w mediach społecznościowych spada. Publikując nawet najbardziej angażujący komunikat na swoim fanpage’u, jesteś w stanie dotrzeć do maksymalnie 50-60% osób, które Cię obserwują.

Z drugiej jednak strony Facebook i Instagram są coraz dokładniejszy w przypadku prowadzenia płatnych działań reklamowych. Zaawansowany algorytm wyszukuje osoby, które z największym prawdopodobieństwem byłyby skłonne wejść w interakcje z Twoją firmą i ostatecznie dokonać zakupów.

Płatna reklama w mediach społecznościowych to potężne narzędzie w rękach firm, które potrafią jej używać.

jak działamy.

Największą zaletą reklamy w mediach społecznościowych jest niewątpliwie niski koszt dotarcia do ogromnej liczby odbiorców. Do tego prawie nieograniczone opcje kierowania reklam. Dzięki reklamie na Facebook’u i Instagram’ie jesteś w stanie dotrzeć do konkretnej grupy docelowej w oparciu o takie kryteria jak np.: wiek, płeć, zainteresowania, lokalizacja, wykształcenie, zawód, czy stan cywilny.

Wiemy co jest ważne, aby przebić się przez szum informacyjny z komunikatem. Docieramy do ludzi, którzy w innym wypadku nie mieliby szansy poznać Twojej marki i którzy z największym prawdopodobieństwem wykażą zainteresowanie ofertą.

Indywidualne podejście

Pracujemy z ograniczoną liczbą klientów, przez co możemy dokładnie poznać Twoją firmę i branżę w której działasz.

Optymalizacja kampanii

Kampanie w mediach społecznościowych, tak samo jak kampanie Google Ads wymagają ciągłego nadzoru i udoskonalania, aby zapewniły najlepsze rezultaty.

Analityka

Działania opieramy na analityce i wiedzy. Taki zestaw pozwala na zmaksymalizowanie najważniejszego marketingowego wskaźnika, czyli zwrot z inwestycji.

Kanał ruchu

Potencjalnie ogromny zasięg kampanii i możliwości w zakresie jej kierowania pozwolą na poznanie Twojej marki przez potencjalnych klientów.

Kontrola nad kosztami

Reklamy na Facebook’u i Instagram’ie pozwalają na pełną kontrolę nad wydatkami. Płacisz za zasięg swoich komunikatów lub interakcje z nim związane.

Raportowanie

Monitorujemy nasze działania. Dokładnie wiemy, które kampanie przynoszą najlepsze efekty. Przedstawiamy comiesięczne raporty z wynikami.

skontaktuj się z nami.