sklep internetowy.

 

Projektowanie sklepów internetowych to zajęcie bardzo odpowiedzialne. Szczególną uwagę poświęcamy aspektom biznesowym. Doskonale wiemy, że każdy niedopracowany element strony będzie generował straty finansowe.  Stawiamy na niezawodność, intuicyjność i unikalny wygląd. Jesteśmy przekonani, że połączenie tych elementów zapewni wysoki współczynnik konwersji i doskonale zagra z wszelkimi działaniami marketingowymi.

Rynek ecommerce z roku na rok rośnie w siłę. Ludzie kupują przez internet wszystko. Pomyśleć tylko, że jeszcze 10 lat temu kupienie przez internet jeansów było czymś niewyobrażalnym. Dzisiaj coraz dziwniejsze wydaje się robienie zakupów stacjonarnie. Aby zaobserwować jak daleko idący jest to trend, wystarczy spojrzeć na Stany Zjednoczone, gdzie zamykane są centra handlowe, co spowodowane jest w dużej mierze właśnie rozwojem handlu w internecie.

nasze usługi.

Każdy projekt sklepu internetowego zaczynamy od przygotowania makiety funkcjonalności, która zawiera wszystkie funkcje, elementy i moduły. Dobre przeprowadzenie tego etapu pozwoli na wydajną pracę podczas całego procesu.

Skupiamy się na tam, aby sklep internetowy spełnił oczekiwania użytkowników i realizował Twoje cele biznesowe. 

Personalizowany design

Każda nasza strona jest indywidualnym projektem, który stworzymy wspólnie, aby jak najlepiej oddać charakter firmy.

Użyteczność

Czasem kreatywny design musi ustąpić pola użyteczności. To właśnie użyteczność sprawia, że odwiedzający z łatwością odnajdują interesujące ich treści i spędzają więcej czasu na Twojej stronie internetowej.

Dostosowanie pod SEO

Prawidłowa optymalizacja strony pod wyszukiwarki jest niezwykle istotna. Dla wielu firm, głównym źródłem ruchu są właśnie bezpłatne wyniki wyszukiwań w Google. O ile na SEO składa się wiele czynników, to u podstaw leży przygotowanie witryny pod kątem technicznym. 

Pełna responsywność

Responsywność oznacza, że Twoja strona będzie dopasowywać się do rozmiaru ekranu, z którego korzysta użytkownik. Ciągle rosnący odsetek użytkowników mobilnych sprawia, że jest to jeden z priorytetów przy projektowaniu witryn. 

Szybkość

Każda dodatkowa sekunda sprawia, że większa liczba użytkowników rezygnuję z dalszego przeglądania witryny. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, by zminimalizować czas ładowania strony.

Bezpieczeństwo

Temat bezpieczeństwa wymaga wdrożenie odpowiednich rozwiązań technicznych, jak i dbanie o ich aktualizację. W ramach naszych działań, po zrealizowaniu projektu strony, zajmujemy się jej administracją i dbamy o jej prawidłowe zabezpieczenie. 

ostatnie projekty.