platforma elearningowa.

 

Zainteresowanie kursami przez internet stale rośnie. Okazuje się, że ta forma dzielenia się wiedzą jest korzystna zarówno z perspektywy użytkownika, jak i twórcy. Użytkownik nie musi stawiać się w określonym miejscu i czasie, aby podjąć naukę. Natomiast dla twórcy niewątpliwą korzyścią jest fakt, że raz przygotowany kurs może być udostępniany lub sprzedawany wielokrotnie, nie generując przy tym dodatkowej pracy.

Platforma elearningowa bazująca na jednorazowym dostępie lub czasowej subskrypcji otwiera zupełnie nowe możliwości dla wielu firm. Ciekawymi przykładami biznesów, które postanowiły otworzyć się na tego typu działania są np.:  szkółki roślin, cukiernicy, czy szkoły rysunku. 

Wraz z początkiem 2020 roku mieliśmy przyjemność wykonać platformę z kursami online dla firmy zajmującej się szkoleniem pracowników z zakresu BHP i p.poż..

nasze usługi.

Platforma elearningowa to szereg pytań i wyborów, które należy podjąć, aby gotowy projekt spełniał Twoje wymagania, jak i wymagania użytkowników. 

Doskonale wiemy, że tego typu platforma ma bardzo często niestandardowe wymagania w zakresie funkcjonalności. Nie boimy się wyzwań. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.  

 

 

Personalizowany design

Każda nasza strona jest indywidualnym projektem, który stworzymy wspólnie, aby jak najlepiej oddać charakter firmy.

Użyteczność

Czasem kreatywny design musi ustąpić pola użyteczności. To właśnie użyteczność sprawia, że odwiedzający z łatwością odnajdują interesujące ich treści i spędzają więcej czasu na Twojej stronie internetowej.

Dostosowanie pod SEO

Prawidłowa optymalizacja strony pod wyszukiwarki jest niezwykle istotna. Dla wielu firm, głównym źródłem ruchu są właśnie bezpłatne wyniki wyszukiwań w Google. O ile na SEO składa się wiele czynników, to u podstaw leży przygotowanie witryny pod kątem technicznym. 

Pełna responsywność

Responsywność oznacza, że Twoja strona będzie dopasowywać się do rozmiaru ekranu, z którego korzysta użytkownik. Ciągle rosnący odsetek użytkowników mobilnych sprawia, że jest to jeden z priorytetów przy projektowaniu witryn. 

Szybkość

Każda dodatkowa sekunda sprawia, że większa liczba użytkowników rezygnuję z dalszego przeglądania witryny. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, by zminimalizować czas ładowania strony.

Bezpieczeństwo

Temat bezpieczeństwa wymaga wdrożenie odpowiednich rozwiązań technicznych, jak i dbanie o ich aktualizację. W ramach naszych działań, po zrealizowaniu projektu strony, zajmujemy się jej administracją i dbamy o jej prawidłowe zabezpieczenie. 

ostatnie projekty.

skontaktuj się z nami.