google ads.

wyszukiwarka | display

 

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania często wymaga dużej ilości czasu i ciężkiej pracy. Niektóre frazy kluczowe są na tyle oblegane, że osiągnięcie wysokiej pozycji jest niezwykle trudne, a czasem nawet niemożliwe.

W przeciwieństwie do działań związanych z pozycjonowaniem, system reklamowy Google Ads pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów. Wykorzystując możliwości tego systemu, będziesz w stanie szybko podnieść swoją pozycje w wynikach wyszukiwania, a zapłacisz tylko za użytkowników, którzy kliknęli Twój link.

Zaawansowane opcje kierowania reklam umożliwią Ci dotarcie do specyficznej grupy odbiorców, w oparciu o takiej dane jak np.: wiek, płeć, zainteresowania, czy położenie geograficzne.

jak działamy.

Zarówno w kwestii reklamy na Facebook’u, jak i w systemie Google Ads zwracamy szczególną uwagę na treść formułowanych komunikatów. Nasze reklamy są tworzone w oparciu o myślenie analityczne oraz kreatywność. Każda z nich ma na celu przekazanie wartości, które Twoja firma jest w stanie zaoferować.

Wykorzystujemy również różne formy remarketingu. Niekiedy proces decyzyjny klienta wymaga czasu, w trakcie którego niezwykle ważne jest utrzymanie ciągłości komunikatów. W momencie analizy decyzji zakupowej, okazuję się, że ogromny wpływ na nią miały małe interakcje z firmą. Na podstawie tych punktów styczności, klient często podświadomie stwierdza, że wybór danej firmy jest odpowiednią decyzją.

Indywidualne podejście

Pracujemy z ograniczoną liczbą klientów, przez co możemy dokładnie poznać Twoją firmę i branżę w której działasz.

Optymalizacja kampanii

Kampanie Google Ads to nieustanny monitoring i optymalizacja parametrów. Cel pozostaje ten sam – największe rezultaty i najniższe koszty.

Analityka

Działania opieramy na analityce i wiedzy. Taki zestaw pozwala na zmaksymalizowanie najważniejszego marketingowego wskaźnika, czyli zwrot z inwestycji.

Kanał ruchu

Przeglądarka Google jest o tyle istotna, że ludzie z niej korzystający, często są na końcowym etapie procesu decyzyjnego.

Kontrola nad kosztami

Reklamy w systemie Google Ads, pozwalają na pełną kontrolę nad wydatkami. Koszty ponosisz tylko wtedy, kiedy użytkownicy dokonają interakcji z reklamą.

Raportowanie

Monitorujemy nasze działania. Dokładnie wiemy, które kampanie przynoszą najlepsze efekty. Przedstawiamy comiesięczne raporty z działań.

skontaktuj się z nami.